Адвокат
Ганна Палагицька

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 6173/10 від 30.08.2017 р.

Основними спеціалізаціями адвоката є кримінальне, цивільне, господарське та адміністративне право.

До зайняття адвокатською діяльністю Ганна Палагицька здобула професійний досвід на посадах державного службовця в Міністерстві юстиції України та Міністерстві аграрної політики та продовольства України, де пройшла шлях від провідного спеціаліста до заступника директора Департаменту правової та законопроектної роботи. Має досвід законопроектної роботи, співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування.
З 2016 року працює в адвокатурі.
За час здійснення адвокатської діяльності Ганна Палагицька здобула успішний досвід захисту прав та представництва інтересів фізичних та юридичних осіб у справах щодо визнання договорів недійсними, визнання протиправними та скасування рішень суб’єктів владних повноважень, визнання права власності на нерухоме майно, оскарження податкових-повідомлень рішень, неодноразово представляла інтереси клієнтів у справах про захист честі, гідності та ділової репутації фізичних, заборони використовувати ім’я особи тощо. Адвокат здійснює захист осіб в кримінальних справах за обвинуваченням у злочинах економічного (ненасильницького характеру).

Освіта:
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, юридичний факультет, магістр права;
Харківський національний університет внутрішніх справ, аспірантура.

В 2019 році адвокат увспішно захистила дисертаційне дослідження та здобула науковий ступень кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.02 – конституційне право; муніципальне право.

Відзнаки:
Отримала Подяку Міністерства юстиції України «За особливі досягнення у виконанні завдань, пов’язаних з розбудовою демократичної та правової держави».