Заява адвоката щодо оголошення Злочевського М.В. у розшук

Стосовно оголошення Злочевського М. В. у розшук існує свідоме викривлення фактів з боку Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).

Зокрема, НАБУ добре відомо, що Злочевський М.В. не переховується від слідства, проте цей факт свідомо нівелюється.

Після повідомлення НАБУ про необхідність Злочевському М.В. з’явитись на допит, 21.07.2020 о 10 годині ранку я повідомив керівника групи детективів НАБУ Віталія Пісного щодо проживання пана Злочевського за межами України.

Мною було передано слідству інформацію щодо країни перебування та точну адресу проживання Злочевського М.В., а також інформацію про те, що Злочевський М.В. готовий співпрацювати зі слідством та надавати покази у цій справі.

Важливо наголосити, що Злочевський М.В. не вчиняв і не має жодного відношення до подій, які намагаються йому інкримінувати!

Разом з цим, всупереч наявній інформації та процесуальним нормам, слідство оголосило Злочевського М.В. у розшук, маючи при цьому точну інформацію щодо його місцезнаходження і повну можливість з’ясувати усі питання з моїм підзахисним, застосовуючи процедуру міжнародної допомоги, або в інший законний спосіб, зручний для слідства.

Наголошуємо, що Злочевський М.В. не переховується від слідства, він мешкає за адресою, відомою слідству, та готовий до співпраці зі слідством!

Сторона захисту вже оскаржила постанову про розшук в установленому законом порядку і закликає всіх учасників процесу до дотримання процесуальних норм.

Адвокат
Петро Бойко